BBS Temizlik ile Hijyenik Ekonomik Profesyonel Hizmet Sizlerle!

BBS Temizlik Hizmetleri Almanya Merkezli olup 2016 da İstanbul'da kurulmuş ve Ev Temizliği, Cam Temizliği, Ofis ve Mağaza Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, Duvar Silme, Hastane Temizliği, Merdiven Temizliği, Site ve Apartman Temizliği, Fabrika Temizliği, İnşaat sonrası Temizlik, Su baskını sonrası temizlik gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir!


BBS TEMİZLİK | HAKKIMIZDA

Sektöre 2009 Yılında Katılmış Olan Firmamız 2015 yılından beri Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel filo çözümleri Sunmaktadır. Şirketimiz 2007’de Almanya’nın Köln şehrinde Yasmin Gebaudereinigung Gmbh olarak kurulmuş ve şuana kadar hizmet vermeye devam etmektedir. 2015 itibariyle aile şirketi olarak BBS Temizlik Hizmetleri ,BBS Araç Kiralama Ve BBS Gayrimenkul adı altında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır

Misyonumuz

Kurumlara ve bireylere; kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayan, iş ve yaşam kalitesini arttıran araç çözümleri sunmak.

Vizyonumuz

Çalışanları ve tedarikçileriyle, müşterilerine özel kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunan, her zaman müşterilerinin yanında yer alan, sektöre yön veren lider şirket olmak.

Kalite ve Müşteri Şikâyeti Politikamız

Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri müşteri beklentilerine uygun seviyede sunmak, müşteri geri bildirimlerini önyargısız şekilde alarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.

Mutlu çalışanlarla başarılarımızı arttırmak Uygun gelişim, tanınma, takdir ve ödüllendirme olanaklarının sunulduğu, etkinliği ve bağlılığı yüksek mutlu çalışanlar ile başarılar elde etmek.

Süreçlerle yönetim ve sürekli iyileştirmeyi çalışma felsefesi olarak benimsemek İlk seferde hizmeti doğru sağlamak ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek.

Tedarikçilerimizin hizmet kalitesini sürekli arttırmak Tedarikçilerimizle uzun soluklu iş birliği kurarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak.

Yasalara ve mevzuata uygun olarak kalite standardizasyonu sağlamak Yasalara ve mevzuata bağlı kalarak kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek

Temizlik Hizmetlerimiz uygun fiyata avrupa temizlik sistemi ile yapılmaktadır.